Nejčastější otázky

Jak dlouho trvá výroba ručně malovaných nehtů?

Výroba jednoho setu zabere zhruba 2-3 hodiny. Ačkoliv se snažíme odbavit objednávku co nejrychleji, v závislosti na aktuálním zatížení může doba výroby trvat do 5 pracovních dnů.


Co obsahuje balení?

Balení obsahuje 10 ks nalepovacích nehtů dle rozměrů a tvaru v objednávce, krabičku na uložení nehtů a papírový sáček s přep-kitem (pomerančové dřívko, pilníček, lepidlo (3g), sada oboustranných lepicích pásků, a 5ks alkoholových ubrousků).


Lepidlo zrovna nepotřebuji, můžu ho vyměnit za lepící pásky?

Ano, místo lepidla můžeme poslat Prep-kit s 10 sety oboustranných lepicích pásků. Napište nám do poznámky „NECHCI LEPIDLO“.

Set ručně malovaných nalepovacích nehtů včetně přípravného balení

Jak zjistit svou velikost nalepovacích nehtů?

Postupujte dle návodu na stránce JAK VYBRAT VELIKOST A TVAR


Jak PRESS ON nehty nalepím?

Postupujte dle návodu na stránce JAK NA TO

Můžu PRESS ON nehty použít znovu?


Ano, naše nehty jsou mnohorázové, a při šetrném zacházení vám poslouží skutečně dlouho. Z tohoto důvodu dlouhodobě šetří peníze oproti salónní manikúře, kde si musíte gelové nehty pravidelně obnovovat.


Co když jsem jeden nalepovací nehet ztratil/a?

Funkce dokoupení jednoho nehtu ze setu právě připravujeme, nicméně, pokud se vám to stalo už teď, stačí nám napsat.


PRESS ON nehty mi po nalepení nedrží, jsou nekvalitní?

Ať si vyberete nalepovací nehty jakékoliv firmy, samotná kvalita výroby nehtu na délku nošení nemá vliv. Zda budete nehty nosit dlouho či ne, ovlivňuje kvalita lepidla (za to naše ručíme), typ nehtového lůžka (zda ho máte suché nebo hyperhydrózní), a správná, kvalitní příprava před nalepením. Pokud vám nějaký nehet upadl, je možné že jste si při nalepování sáhli například na obličej a pak na nehtové lůžko.

Toť je zlomek vteřiny, který stačí, aby vše zkazil 🙁


Tip 1: Nepoužívejte krémy na ruce se silikony 24 hodin před nalepením, velmi špatně se umývají a zanechávají neviditelný film, který může bránit dlouhodobému držení umělého nehtu.


Vyplatí se také nehty běžně udržovat – pravidelně zatlačovat kůžičku, odstranit suché částečky pod a vedle kutikuly (pterigium) a opilovat suchou kůži v nehtovém okolí jemným pilníkem. Platí, že by se měl umělý nehet lepit na kompletně čisté, suché, a odmaštěné nehtové lůžko.

Tedy mezi press on nehtem a tím přírodním by prostranství mělo zaplňovat pouze lepidlo. V případě, že se tam dostane např. suchý okraj kůže, v tomto místě se vám bude při běžných činnostech pod nehet dostávat voda. A dříve nebo později voda udělá své- váš umělý nehet oddělí od toho přírodního.


 Tip 2: Nedoporučujeme nosit jakékoli umělé nehty (i ty ze salónu) déle než 3 týdny. Při odrůstání se materiál, a s ním i tlak na přírodní nehet přenáší více na volný okraj a zvětšuje svůj vliv na stresovou zónu (např. místo, kde se nehet spojuje s pokožkou), která tento tlak nemusí vydržet. Výsledkem můžou být polámané a poškozené přírodní nehty, a jiné trable jako onycholýza.

Navíc na měsíc odrostlých nehtech není nic pěkného 😉